zira

Pratiš temu "zira"

VIDEO Bivši hajdukovac dobio crveni u drugoj minuti, golijada u režiji Valdasa Dambrauskasa
KVALIFIKACIJE ZA EUROPU

VIDEO Festival promašaja s bijele točke: Čavlina obranio tri, a Portugalac čak četiri penala!
DRAMA JEDANAESTERACA

VIDEO Drama u Bakuu: Osijek bio na korak od play-offa, a onda je primio ovu golčinu
KOMPLIKACIJE U AZERBAJDŽANU

Zira - Osijek 4-3 (2-2): Kakva drama! Nakon četiri promašena penala 'bijelo plavi' ispali
3. PRETKOLO KL

Trener Osijeka u problemima uoči utakmice sezone: Tko će igrati stopera uz Luku Jelenića?
TRI MOGUĆE OPCIJE

Odlazak Miereza nije tragedija, već prilika za Osijek! Boto sad mora dokazati zašto je došao...