VIDEO Pašalić zabio prvijenac protiv davljenika talijanske lige

U ranijem terminu talijanske lige, danas su igrali Empoli i Napoli. Momčad Antonia Contea minimalno je pobijedila 1-0 golom Kviche Kvaratskhelije iz penala u 63. minuti

Mario Pašalić postigao je svoj prvi gol ove sezone za Atalantu, u 8. kolu. Hrvatski reprezentativac otvorio je vrata Venezije pogotkom u 7. minuti. 'Božica' je na gostovanju kod najslabije momčadi Serie A na koncu slavila 2-0, a još jedan pogodak dodao je Mateo Retegui.

POGLEDAJTE VIDEO:

Ludnica u Rotterdamu! 'Vatreni' preokrenuli protiv Nizozemske, Dalić ubacio dva asa s klupe 00:34

Ademola Lookman je izveo korner, a najviši u skoku bio je novopridošli talijanski napadač argentinskog podrijetla Retegui, no njegov udarac prema golu bio je slab. Na kraju se taj udarac pretvorio u idealno dodavanje za Pašalića, koji je iz velike blizine volejom zakucao loptu u mrežu.

Napoli jedva 'slomio' Empoli
VIDEO Juve jedva srušio Lazio i prenoćit će na vrhu, Milan s 10 igrača teškom mukom do slavlja

Atalanta je nastavila dominirati, Venezia je tek povremeno pokušala, no razlika u kvaliteti bila je jasna i očigledna. Izabranici Gian Piera Gasperinija do kraja susreta zabili su još jedan pogodak kada se Retegui sjajno snašao othrvavši se suparničkom igraču, sjurio se na gol i u situaciji jedan na jedan lako poentirao.

Atalanta je sada šesta na ljestvici, iza Fiorentine koja je demolirala Lecce na gostovanju 6-0.

U ranijem terminu talijanske lige, u nedjelju su igrali Empoli i Napoli. Momčad Antonia Contea minimalno je pobijedila 1-0 golom Kviche Kvaratskhelije iz penala u 63. minuti.