Komentari 2

Uvjerljiva pobjeda Al-Nassra, VAR poništio Brozovićev asist

3

Ronaldo je zabio dva gola, oba iz penala, a imao je priliku i za treći, no izvođenje je prepustio suigraču koji je promašio. Marcelo Brozović odigrao je svih 90 minuta

Nakon dva poraza na otvaranju saudijskog prvenstva, Al-Nassr je nanizao i dvije pobjede. Momčad našeg Marcela Brozovića u 4. je kolu slavila 4-0 protiv Al-Shababa.

POGLEDAJTE VIDEO:

Cristiano Ronaldo 02:45

Cristiano Ronaldo zabio je dva gola, oba s bijele točke, prije nego što je asistirao Sadiju Maneu za 3-0. U drugom je poluvremenu Portugalac šokirao svijet. A vjerojatno i samoga sebe!

VIDEO Ronaldo zabio hat-trick, Brozović oduševio dodavanjima u showu protiv Bilićevog kluba

Naime, Al-Nassr je u 63. minuti dobio novi, treći penal na utakmici, a Ronaldo nije htio ispasti "Penaldo" pa je izvođenje prepustio Ghareebu, koji je promašio. Takva se pogreška Ronaldu vjerojatno neće ponoviti. Točku na "i" postavio je Al Ghannam u 80. minuti.

Saudi Pro League - Al Nassr v Al Taawoun

Brozović je odigrao cijelu utakmicu i asistirao iz kornera za Ronaldov gol u 12. minuti, koji je poništen zbog Portugalčeva prekršaja u napadu.

Ronaldov živčani slom: Prvo se derao na suca pa odgurnuo čovjeka koji se htio slikati!

Vrh tablice saudijskog prvenstva s 12 bodova drži Al-Ittihad, koliko ima Al-Ahli koji je pobijedio Al Taee 2-0 golovima Mahreza i Kessiea.