Komentari 122

VIDEO Pogledajte majstoriju Livaje protiv Osijeka! VAR se javio, Zebec je priznao gol

Hajduk je poveo protiv Osijeka u 56. minuti golom Marka Livaje, a VAR je zvao suca Zebeca zbog jedne situacije na početku akcije

Hajduk je slavio protiv Osijeka (1-0) u 5. kolu HNL-a, a prvih 45 minuta bilo je za zaborav. Loše, bezidejno i negledljivo s obje strane. Splićani su nešto pokušavali, ali mučili se u napadu, dok je Osijek ostao bez udarca. Toliko o tome.

Hajduk objavio: Raskinuli smo ugovor s Ivanom Perišićem... 00:49

Srećom, drugo poluvrijeme bilo je sušta suprotnost. Odmah na početku Splićani su imali veliku priliku. Prvo je Malenica obranio zicer Kaliku, a onda i Šimunu Hrgoviću. Parade koje već sada možemo proglasiti obranama sezone.

Hajduk i Osijek sastali se u 5. kolu SuperSport HNL-a

Hajduk je pritisnuo u nastavku, ali ove sezone ništa ne ide bez Marka Livaje. Tako je bilo i ovaj put. Sjajni kapetan 'bilih' je u 56. minuti uzeo loptu na centru, odradio dupli pas s Pukštasom pa prošao pored dvojice igrača Osijeka i krasno zabio za 1-0. Izazvao je erupciju oduševljenja na Poljudu, ali zabrinuo ih je sudac Mario Zebec kada je pokazao da ide pogledati snimku.

Video pogledajte OVDJE

Iz VAR sobe signalizirali su mu mogući prekršaj Dominika Prpića u začetku akcije. On je bio u skoku s napadačem Osijeka Arnelom Jakupovićem koji je završio na travnjaku. Gledao je Zebec snimku, krenuo prema centru pa se opet vratio pred monitor, no na kraju je procijenio kako je sve čisto i priznao je gol.

Zabili su Splićani i nekoliko minuta kasnije, precizan je bio Pukštas, ali ispred njega na loptu je išao Prpić koji je bio u zaleđu.