VIDEO Ni majstorija Barišića nije spasila Rangerse protiv Celtica

3

Celtic sad ima 12 bodova prednosti u odnosu na Rangerse uz sedam kola do kraja sezone. Borna Barišić lijepo je asistirao za drugi gol svoje momčadi, ali nije ih uspio spasiti od poraza

Nogometaši Celtica praktički su osigurali obranu naslova prvaka Škotske 3-2 (1-1) domaćom pobjedom protiv najvećeg rivala Rangersa u susretu 31. kola kojom su sedam kola prije kraja sezone povećali svoju prednost na vrhu na 12 bodova.

Scottish Premiership - Celtic v Rangers

Celtic je poveo sredinom prvog poluvremena golom Furuhashija u 26. minuti nakon odlične akcije i povratne lopte O'Reillyja, na 1-1 poravnao je kapetan Rangersa Tavernier u na samom kraju prvog dijela fantastično izvedenim slobodnim udarcem sa 25 metara.

Celtic obranio škotski liga kup, Barišić i Čolak ostali bez trofeja
Barišić opet trese mrežu! Zabio je pobjednički gol za Rangerse

Domaći su u nastavku koristili greške gostujuće obrane te drugim golom Furuhashija (62) i pogotkom Jote (72) stigli do prednosti od 3-1 da bi Tavernier u 79. minuti svojim drugim golom smanjio na konačnih 3-2 i to nakon odličnog ubačaja hrvatskog reprezentativnog braniča Borne Barišića.

Asistenciju Barišića pogledajte klikom OVDJE.

Barišić je odigrao čitav susret za Rangers dok je Antonio Mirko Čolak ušao u igru u 86. minuti. Vodeći Celtic sada ima 88 bodova, dok je drugi Rangers ostao na 76.