VIDEO Čudesni Ronaldo spasio Portugal, Srbija glatko pala u Danskoj prekrasnim golovima

5

Roberto Martinez započeo je utakmicu bez Ronalda u prvih 11, a već u sedmoj minuti Scott McTominay zabio je za vodstvo Škota. Tako je ostalo do poluvremena, a onda je u igru ušao Ronaldo i Portugal je okrenuo

Osim Hrvatske, koja je pobijedila Poljsku 1-0 u 2. kolu Lige nacija, diljem Europe su se igrali dvoboji u ostalim divizijama i skupinama. U našoj, Portugal je s 2-1 preokrenuo Škotsku i to golom Cristiana Ronalda u 88. minuti! Portugal je protiv Hrvatske zabio 900. gol u karijeri, a dvoboj sa Škotskom počeo je na klupi, pa u drugom dijelu odlučio pobjednika.

POGLEDAJTE VIDEO

Hrvatska - Poljska 1-0: Kapetan presudio gostima za rođendan! 01:05

A divizija

Grupa 1

Roberto Martinez započeo je utakmicu bez Ronalda u prvih 11, a već u sedmoj minuti Scott McTominay zabio je za vodstvo Škota. Tako je ostalo do poluvremena, a onda je u igru ušao Ronaldo. Već u 54. Bruno Fernandes zabio je za 1-1, a peterostruki osvajač Zlatne lopte donosi pobjedu domaćinu u 88. minuti.

Nations League - League A - Group 1 - Portugal v Scotland

Video golova pogledajte OVDJE

Portugal je maksimalan nakon dva kola, dok su Škoti bez bodova.

Grupa 4

• Danska - Srbija 2-0
  • Švicarska - Španjolska 1-4

U "reprizi" utakmice s Europskog prvenstva u Njemačkoj Danci su s ugodnih 2-0 slomili "orlove". Grønbæk je zabio za 1-0 u 36., a u 61. Poulsen škaricama zabija za konačnih 2-0.

Nations League - League A - Group 4 - Denmark v Serbia

Video golova pogledajte OVDJE.

Španjolska je razbila Švicarce i nanijela im drugi poraz. Joselu je zabio u četvrtoj minuti, a u 13. Fabian Ruiz povisio vodstvo "furije". Amdouni u 41. zabija za 1-2, ali Fabian Ruiz u 77. i Ferran Torres u 80. postavljaju konačan rezultat.

C divizija

Grupa 1

• Slovačka - Azerbajdžan 2-0
  • Švedska - Estonija 3-0

Slovaci i Šveđani pokazuju da su za koplje kvalitetniji od suparnika u ovoj skupini i obje reprezentacije imaju po šest bodova nakon dva kola.

Grupa 3

• Luksemburg - Bjelorusija 0-1
  • Bugarska - Sjeverna Irska 1-0

PAOK-ov Kiril Despodov presudio je Sjevernim Ircima golom u 40. minuti, dok je Bjelorusiji pobjedu donio Gromyko u 76.

D divizija

Grupa 1

• Gibraltar - Lihtenštajn 2-2

Svega je bilo u ovoj utakmici ne odveć kvalitetnih momčadi. Scanlon je za domaće zabio u 97. za 2-1, a onda u 14. minuti sudačke nadoknade gostima iz penala bod donosi Hasler. Jedni i drugi imaju po bod, a u skupini je još San Marino