Ronaldinho i društvo nisu uspjeli pobijediti Torino

1

U posljednjoj utakmici 13. kola Serije A Milan na gostovanju kod Torina nije uspio pobijediti. Nerješeno ih je ipak ostavilo na drugom mjestu

U posljednjoj utakmici 13. kola Serije A Milan na gostovanju kod Torina nije uspio pobijediti. Prvi gol na utakmici glavom je zabio Stellone u 25. minuti. No već do kraja poluvremena Milan okreće rezultat. Za 1-1 u 29. minuti zabija Pato iz solo prodora, a pet minuta kasnije Ronaldinho iz slobodnog udarca dovodi Milan u vodstvo. Rezultat se ponovno mijenja u 78. minuti. Iz jedanaesterca za 2-2 zabija Alessandro Rosina. Milan je trenutno drugi na tablici, tri iza Intera i tri ispred Juventusa.