Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Su
Da su Hrvati Williams bi igrao još za U21 a Yamal za U17
bu
Da su hrvati uzeli bi tude drzavljanstvo jer bi kod nas dobili priliku kad dodu u 30-te 😂
be
Koji igrac kod nas igra za u17 a bio bi dovoljno dobar za reprezentaciju
Su
Znači 2 utakmice, 180 minuta, dva različita protivnika i čovijek ne uvede ni jednog krilnog napadača ni jednu minutu.
Su
Evo mali Matković, možda ga ne bih vodio na prvenstvo ali bih mu dao priliku makar pola sata na prijateljskim utakmicama. Znači 18 godina a po igri i onome što Prikaži još ↓
Su
Jer po svemu što pokazuje i po samoj statistici zaslužio je to i jedan je od rijetkih koji već sa 18 godina pokazuje što je rijetko tko do sada pokazivao.
bu
Kod nas ni messi nebi igrao ispod 23-24 god. Isto kao sto sad jos uvijek ne igraju baturina, marco pasalic, sucic jedva jer onaj sa plaze ne moze ni hodati vise Prikaži još ↓
Su
I taj mali sa svojih 17-18 godina trenutno pokazuje što gotovo nitko od naših napadača nije u tim godinama. Ni Mandžukić ni Budimir niti koji drugi. Ne kažem i Prikaži još ↓