Modrić ostao na klupi u velikoj pobjedi Reala! Budimir također u remiju Osasune i Mallorce | 24sata

Komentari 3

Real Madrid je slavio u susretu 36. kola španjolske Primere na Bernabeu protiv Alavesa s 5-0, dok je Luka Modrić ostao na klupi Kraljevskog kluba . Pogotke su za Real postigli Jude Bellingham (10), Vinícius Júnior (27,70),  Fede Valverde (45+1) i Arda Güler (81).

Predsjednik La Lige: Mbappe potpisuje za Real na pet godina

Ranije su nogometaši Osasune i Mallorce odigrali neriješeno 1-1.  Osasuna je povela golom Hona Moncajole u 14. minuti, a izjednačenje i gol donio je Sergi Darder u 65. minuti.

Ante Budimir je ostao na klupi domaćih.

VIDEO Dalić je otkrio anegdotu zašto je kaznio Luku Modrića

Osasuna je nakon ovog remija 13. na tablici španjolskog prvenstva sa 41 bodom, dok je Mallorca na 15. poziciji sa pet bodova manje.