Komentari 28
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Ro
navijam za cavse al mislim da su gotovi dobit ce ih gsw 4:2 potrošeni su skroz James je izgledo kao da nije ni došao na utakmicu
wwww
Stev Kerr vidio da je vrag odnio šalu i da ga LeBron doslovno sam uništio u zadnje 4 utakmice pa se odlučio staviti flaster na njegu u vidu Igoudala s dodatnim Prikaži još ↓
Dk
Fale Irwing,Love i Varejao?Pa dobro se još drže!
strmi007
Ne može LBJ sve sam
Le
Pustio LeBron tekmu da se malo odmori ! Iduću u Kaliforniji dobivaju Cavsi ! Pa šta će nam Varejao kad Mozgov rastura !
de
Izranjavani vojnici Cavsa naisli na gladne i zeljne krvi vukove iz Golden Statea. Kolektiv Warriorsa s raspolozenijim Curryem donijeli pobjedu, makar covjeku mo Prikaži još ↓
Adminigovna
istina cavsi bi osvojili po meni a ovako vidjet cemo ici ce na 7 utakmicu
Notorious Nike
pa to je ono sto se govorilo, james jednostavno mora svaku tekmu odigrat maestralno da bi dobili ovaj golden state, koji se ocito probudio, curry pogotovo, jame Prikaži još ↓
Dk
koji naslov nemrem vjerovat...covjek je u prve 3 utakmice igrao u prosjeku preko 48 sati,cijelu utakmicu se vidjelo da nemoze stajat na nogama...do zadnje minut Prikaži još ↓
Luud Van Nistelsvoj
I šta sad, nije zabio koš u jednoj četvrtini a zabija 40 do sad u prosjeku uz umalo triple double. Nisam mislio da ću ovo reć jer ga ne simpatiziram inače, al m Prikaži još ↓