Komentari 5

VIDEO Luka Vušković dominira u Belgiji! Zabio dva gola, bivši Riječanin jedan mu asistirao...

Hrvatski stoper Luka Vušković (17) igra fantastičnu sezonu u belgijskom Westerlou, gdje je stigao do četiri gola i asistencije u 10 utakmica! Posljednja dva zabio je protiv Beerschota (2-2) u 10. kolu belgijskog prvenstva.

POGLEDAJTE VIDEO

Vušković vrijeđao Šibenčane 00:53

Gosti su poveli golom Reynersa u 24. minuti, a Vušković je izjednačio u 61. glavom nakon kornera.

Prvi gol Vuškovića pogledajte OVDJE.

Beerschot je ponovno poveo u 81. minuti, a zabio je Ryan Sanusi, ali mladi hrvatski reprezentativac osigurao je bod svojoj momčadi tri minute kasnije i to na asistenciju Matije Frigana (21)! Nakon gužve u šesnaestercu najbolje se snašao stoper Westerla i zabio za konačnih 2-2.

Ivica Olić dopunio popis mladih reprezentativaca. Milijunsko pojačanje Belgijaca ipak unutra

Drugi gol Vuškovića pogledajte OVDJE

Vušković je kao stoper stigao do impresivne statistike od četiri gola i asistencije u 10 utakmica, dok je Frigan na identičnom učinku nakon 10 kola belgijskog prvenstva. Nadalje, Hrvati su zabili šest posljednjih golova belgijskog kluba!