Komentari 2

City slavio, Kovačić se vratio, Haaland opet zabio hat-trick

Nogometaši aktualnog engleskog prvaka Manchester Cityja zadržali su stopostotni učinak i nakon 3. kola nove sezone zahvaljujući 3-1 (2-1) gostujućoj pobjedi protiv West Ham Uniteda.

Najzaslužniji za pobjedu Cityja je trostruki strijelac Haaland (10, 30, 84), dok je West Ham nakratko poravnao autogolom Rubena Diasa (20-ag).

Premier League - West Ham United v Manchester City

Mateo Kovačić odigrao je čitav susret za City, dok je Joško Gvardiol bio na terenu do 87. minute. Dakle, Kova se oporavio od ozljede nakon što je u prošlom kolu dobio snažan udarac u kuk i bit će na raspolaganju reprezentaciji.

Vodeći City sada ima devet bodova, dva više od Brightona i Arsenala koji su ranije u subotu u međusobnom dvoboju igrali 1-1. West Ham je 14. s tri boda.