BiH remizirala kod Mađarske, golijada Nizozemske i Njemačke

U susretu 2. kola skupine 3 Lige nacija Nizozemska i Njemačka su u Amsterdamu igrale 2-2 te tako sa po četiri boda ostale na vrhu ljestvice.

Domaći su rano poveli golom Reijndersa (2), Undav (38) i Kimmich (45+3) su preokrenuli u završnici prvog poluvremena da bi Dumfries (51) pogodio za konačnih 2-2.

Nations League - League A - Group 3 - Netherlands v Germany

U drugoj utakmici ove skupine Mađarska i BiH su u Budimpešti igrale 0-0 te su obje te selekcije osvojile prvi bod.

Kapetan engleske nogometne reprezentacije Harry Kane je svoj 100. nastup za "gordi albion" proslavio s dva gola u 2-0 (0-0) pobjedi protiv Finske na Wembleyu u susretu skupine 2 Lige B. Kane je zabijao u 57. i 76. minuti. Engleska ima maksimalnih šest bodova, kao i Grčka koja je kao gost nadigrala Irsku također sa 2-0, dok su Finska i Irska bez bodova.