Komentari 3

Bayern lakoćom slavio, hrvatski golman primio čak četiri gola...

Augsburg našeg Nediljka Labrovića izgubio je 4-0 od Heidenheima, dok je Bayern u posljednjoj utakmici kola bio bolji od Freiburga 2-0

Prvi suparnik zagrebačkog Dinama u ovosezonskoj Ligi prvaka, njemački nogometni gigant Bayern iz Muenchena u susretu je 2. kola Bundeslige na svom terenu svladao Freiburg sa 2-0 (1-0).

Bayern je poveo iz kaznenog udarca kojega je realizirao Kane (38-11m) nakon što je igrača Freiburga Rosenfeldera lopta pogodila u ruku, a na 2-0 povisio je slavljenik Thomas Mueller (78) koji je tako pogotkom proslavio svoj rekordni 710. nastup za Bayern. Nastupom protiv Ffreiburga Mueller je postao samostalni rekorder po broju nastupa za bavarskog giganta, do sada je sa 709 nastupa dijelio rekord s velikim vratarom Seppom Maierom.

Bayern Munich - SC Freiburg

U samoj završnici utakmice Freiburg nije iskoristio kazneni udarac, Holer je u šestoj minuti nadoknade s bijele točke poslao loptu prfeko grede.

Football 1. Bundesliga FC Bayern Munich - SC Freiburg.

Josip Stanišić zbog ozljede koljena nije konkurirao za nastup u momčadi Bayerna koji se sa šest bodova izjednačio na vrhu ljestvice s Heidenheimom i RB Leipzigom. Freiburg je s tri boda deveti.

Bayern i Dinamo igrat će u Muenchenu 17. rujna.

U prvom dvoboju dana nogometaši Heidenheima razbili Augsburg 4-0.  Mrežu iza hrvatskog reprezentivnog vratara Nediljka Labrovića pogađali su Wanner (8-11m), Scienza (30), Beck (69) i Breunig (73). Labrović je branio čitavu utakmicu za Augsburg, dok je Kristijan Jakić ušao u igru u 74. minuti.