Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Bu
Gospodina Jürgen Klopp-a u Real Madrid pa bi vidjeli kako se deru g*zevi svima redom , Klopp bi sa Realom satrao sve . (samo ništa od toga). Ancelotti je pogubljen , 0-4 nije baš realan rezultat mogla je utakmica u prvom poluvremenu otići u smjeru Reala, nakon 0-2 strašno se Real raspao u zadnjim linijama srljali su , na silu su htjeli zabiti gol pa popušili još dva , mogli su još, ali mogli su i zabiti na 0-1 i na 0-2. Čestitke Flicku i Barceloni .
Lo
Bummser30: Uvijek ista priča, i naravno neutemeljena: -'mogla je utakmica u prvom poluvremenu otići u smjeru Reala' !? Činjenica je da je prvu veliku šansu u 9 Prikaži još ↓
Bu
Prva mat pozicija je bila kad Vinicius nije htio dodat samom Mbappeu to je 100% prilika .
Bu
Šta uvijek ista priča? Real je dobio zadnja 4 El Clasica , kad Real dobije nitko ne radi senzaciju , kad ovi dobiju jaooo na sve strane hvalospjevi , kao da su Prikaži još ↓
Bu
U drugoj minuti Mbappe je falio zicera, jedan na jedan , ono nije bio Offside da je zabio gledalo bi se na VAR i bio bi gol, Mbappe je sinoć upropastio Real , n Prikaži još ↓
Lo
Bummser30: U drugoj minuti je svirano zaleđe i bilo je zaleđe, sve ostalo su nezrela naklapanja. Lewa u 9-oj i Yamal u 15 ni blizu zaleđa, dakle ? Utakmice se Prikaži još ↓
Bu
Nije istina , pogledaj sažetak ponovno pa budi realan, nitko ne osporava da ih je Barcelona od 60 min satrala kad su ovi primili gol za 0-2 i krenuli otvoreno p Prikaži još ↓
Lo
Bummser30: To da nije bilo zaleđe, to je tvoje mišljenje, vjerovatno subjektivno. Po onome šta sam ja vidio na snimci, a i uživo, bilo je zaleđe a tako su vidje Prikaži još ↓
Bu
Pa nije ih Barcelona prvo poluvrijeme izdominirala nego drugo, prvo poluvrijeme je Real bio bolji . Nebitno, ti se drži svoga ja ću svoga.
Lo
Bummser30: Po čemu je to real bio bolji u 1. pol. koje je završilo 0:0 ? Možda po zaleđima ? Osim toga, samo loši gubitnici djele jedan susret na nekakve segmen Prikaži još ↓