Komentari 37

Kakav je idući protivnik Dinama u Europi? Vodi ga bivši Kloppov pomoćnik, grozno je otvorio LP

4

Salzburg pod vodstvom Nizozemca Pepijna Lijndersa ne izgleda dobro, iako je riječ o bivšem pomoćniku Jürgena Kloppa, s kojim je osvojio Ligu prvaka. U 1. kolu pobijedila ga je Slavia Prag, a u drugom Brest

Dinamo i Monaco odigrali su 2-2 u drugom kolu Lige prvaka na Maksimiru. Hrvatski prvak vodio je 2-0 do 74. minute kada je Salisu smanjio na 2-1, a konačnih 2-2 postavio je Zakaria iz penala u 89. minuti. "Modri" imaju bod nakon dva kola, a do kraja sezone ostalo je još šest utakmica. U idućem kolu "modri" gostuju u Austriji kod RB Salzburga 23. listopada.

POGLEDAJTE VIDEO

Novi dinamovac oduševio protiv Monaca! Tukli su ga, krpali, a spasio je i čisti gol iz mreže... 01:07

"Bikovi" nisu u bajnoj formi, dapače, ova je momčad daleko od prijašnjih koje su znale u Europi poremetiti planove i jačima od sebe. Navijači "plavih" nerado se sjećaju onih 1-5 s Maksimira iz Europske lige u sezoni 2014/15., ali odnosi snaga daleko trenutačno su daleko od toga.

Champions League - FC Salzburg v Brest

Salzburg je u Ligu prvaka krenuo s dva teška poraza od klubova iz drugog ili trećeg ešalona europskog nogometa. U 1. kolu je Sparta iz Praga razbila Salzburg 3-0, a u drugom je Brest slavio u Austriji 4-0.

Jakirović se oglasio nakon što mu je Bjelica javno zahvalio

Momčad pod vodstvom Nizozemca Pepijna Lijndersa ne izgleda dobro, iako je riječ o bivšem pomoćniku Jürgena Kloppa, s kojim je osvojio Ligu prvaka. U austrijskom prvenstvu "bikovi" su osvojili 13 bodova u šest utakmica i na trećem su mjestu ljestvice.

Prema Transfermarktu Red Bull Salzburg vrijedi 169 milijuna eura, a najvrijedniji eksponati su 20-godišnji napadač Karim Konaté i Oscar Gloukh (20) s po 25 milijuna eura procijenjene vrijednosti.

Zubčić: To je Dinamo, a sudac je šu*ak! Bernauer: Frustriralo me

Momčad je najčešće postavljena u 4-3-3 formaciju, s naglaskom na napadački dio momčadi. Dinamo će 23. listopada gostovati na stadionu kreativnog imena - Red Bull Areni.