Zvezda izgubila u Norveškoj, a Francuzi su slavili protiv Slavije

Zvezda je zabila gol za nadu u uzvratu koji se u srijedu, 28. kolovoza, igra u Beogradu, a teži će posao imati Slavia koja je izgubila u Francuskoj uz dva poništena gola

Dinamo je na domaćem terenu u play-offu Lige prvaka slavio s 3-0 protiv Qarabaga, a u istom su se terminu igrale još dvije utakmice te su u obje slavili domaćini.

Regionalni mediji: 'Maksimir će gledati Ligu prvaka. Pjaca i Kulenović nokautirali Qarabag'

Tako je Bodo/Glimt kod kuće u Norveškoj s 2-1 bio bolji od Crvene zvezde. U 10 minuta su preko Bjortufta i Maatte brzo zabili dva gola u drugom poluvremenu, a nadu srpskoj momčadi dao je Mimović u 75. minuti utakmice. Uzvrat je na rasporedu u srijedu, 28. kolovoza u Beogradu.

POGLEDAJTE VIDEO: Dinamo pobijedio Qarabag (3-0)

Dinamo savladao Qarabag sa 3:0 00:52

Francuski Lille je kod kuće s 2-0 slavio protiv Slavije Prag iz Češke. Golove su za domaću momčad zabili David u 52. i Zhegrova u 77. minuti, a gostima je VAR soba poništila dva gola. Prvog u 64. minuti zbog igranja rukom, a 16 minuta kasnije su zabili iz zaleđa. Uzvrat je na rasporedu u srijedu, 28. kolovoza, u češkoj prijestolnici.