VIDEO 'Spursi' konačno proradili

Gosti su poveli golom Kudusa, no uslijedio je preokret pa i konačan raspad sistema 'čekićara' u drugom dijelu. Tottenham je u ovom susretu igrao kako bi ustvari mogao i trebao, uzevši u obzir kadar

U prvoj utakmici 8. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham Hotspur je na svom stadionu nakon preokreta svladao West Ham United 4-1 (1-1).

Gosti su poveli golom Kudusa (18), no Kuluševski (36) je uspio poravnati prije odlaska na odmor, da bi početkom nastavka domaći zabili tri gola u osam minuta i riješili pitanje pobjednika preko Bissoume (52), Oreole (55-ag) i Sona (60).

Tottenham je skočio na šesto mjesto s 13 bodova, dok je West Ham 14. s osam.

Na vrhu je Liverpool s 18 bodova, jedan manje imaju Manchester City i Arsenal.