VIDEO Pogledajte Caktašev 100. gol te trk i dribling Goričina golmana u Osijekovoj pobjedi

Nakon ispadanja iz Europe su se izabranici Stjepana Tomasa na najbolji mogući način vratili ligaškom natjecanju, a nakon nepunog petog kola imaju 10 bodova iz četiri utakmice

U petom kolu Supersport HNL-a Osijek je na domaćem terenu s 1-0 (1-0) slavio protiv Gorice, a 100. gol u elitnom rangu hrvatskog nogometa zabio je Mijo Caktaš (31). Nakon što je u 28. minuti Šime Gržan (29) promašio penal, samo dvije minute kasnije je na asistenciju Domagoja Bukvića (19) pobjednički gol zabio veznjak momčadi s OPUS Arene.

Sažetak utakmice petog kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Osijeka i Gorice (1:0). 09:01

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

Nakon ispadanja iz Europe su se izabranici Stjepana Tomasa na najbolji mogući način vratili ligaškom natjecanju, a nakon nepunog petog kola imaju 10 bodova iz četiri utakmice te se nalaze na drugom mjestu ljestvice. U sljedećem kolu gostuju kod Lokomotive, dok Gorica na domaćem terenu dočekuje Slaven Belupo. Zaostalu utakmicu Osječani će igrati protiv Hajduka kad HNS donese odgovarajući datum.