Komentari 2

VIDEO Neobičan zahtjev: Poljak prišao Perišiću na poluvremenu

Nicola Zalewski, mladi nogometaš Rome, napadao je po strani gdje je sa suprotne strane bio senator "vatrenih", a onda je već nakon 45 minuta tražio njegov dres, što je ovaj i prihvatio

Ivan Perišić (35) nakon 13 mjeseci povezao je dvije utakmice s punom minutažom i potvrdio da je teška ozljeda ligamenata koljena iza njega. Doduše, još u njegovoj igri ima rezerve, ali Zlatko Dalić silno mu vjeruje i iskoristio je priliku u utakmicama protiv Škotske i Poljske na njemu neprirodnoj poziciji desnog krilnog beka, gdje su ga koristili i u PSV-u.

Poljski mediji sramotno napali Livakovića: 'On je bandit i ku...n sin, kaznite ga na dulje vrijeme' 01:02

Omišanin je protiv Škotske asistirao za gol Igora Matanovića, a protiv Poljaka je bio nešto rezerviraniji. Zakuhao je situaciju kod crvenog kartona Dominika Livakovića vrativši loptu prema natrag pod pritiskom (moguće i pod faulom), ali imao je točne sve četiri duge lopte, uputio jedan udarac u okvir, jedan su mu blokirali, osvojio tri od šest duela, otklonio tri opasnosti.

Nedugo nakon što je Nicola Zalewski (22) u 45. minuti smanjio zaostatak Poljske na 3-2, na odmoru je prišao Perišiću i zamolio ga dres. Mlada zvijezda Rome, koja po Transfermarktu vrijedi 12 milijuna eura, imala je dvoboje s hrvatskim senatorom po lijevoj strani poljskog napada pa napravila gestu koju je Ivan prihvatio.

Razmjenu dresa Zalewskog i Perišića pogledajte OVDJE.