Komentari 2

VIDEO Nadrealne scene u Africi: Nogometaši bez nogu potukli se nakon finala afričkog prvenstva

Dok su organizatori namještali podij za pobjednike, dva nogometaša su se počela naguravati, a ubrzo su jedan na drugog krenuli štakama i sve je preraslo u opći metež

U Africi je održan kontinentalno nogometno prvenstvo, ali nogometaša bez nogu. U finalu je slavila Gana 2-1 protiv Maroka, a nadrealne scene dogodile su se nakon utakmice. Dok je većina nogometaša čestitala jedni drugima na utakmici, ali i zalaganju, dva igrača protivničkih reprezentacija počela su se naguravati. Prvo je izgledalo kao da će samo njih dvojica ući u sukob, ali je sve vrlo brzo eskaliralo.

VIDEO U Crnoj Gori namjestili utakmicu da oba kluba prođu u viši rang! Evo što se dogodilo

Dok su organizatori počeli postavljati postolje na koje su trebali doći pobjednici, sve je eskaliralo u opći metež. U sukob su se uključili gotovo svi igrači, a počeli su se udarati štakama. Scene su zaista nadrealne, a sve je trajalo nekoliko minuta dok stručni stožeri nisu smirili situaciju.