Komentari 37

VIDEO Modrić brutalno vrijeđao suca: J...m te u usta da te j...m!

Sudac utakmice Reala i Alavésa (3-2) nije bio posebno blagonaklon prema "kraljevima", dao im je četiri žuta, a u nadoknadi ga je zbog prigovora dobio i Luka. Ancelottiju nije bilo jasno zašto

Luka Modrić (39) je nakon dvije uzastopne utakmice s punom minutažom u Real Madridu dobio zadnjih 20-ak minuta u prvenstvenoj pobjedi nad Alavésom 3-2. Za to vrijeme gosti su zabili dva gola na Bernabéuu i izazvali nervozu među igračima "kraljevskog kluba", a to se vidi i po situaciji iz 96. minute u kojoj je Hrvat dobio žuti karton.

Dinamo čestitao rođendan Luki Modriću: 'Godine su samo broj' 00:50

Sudac Alejandro Muñiz Ruiz pokazao je javnu opomenu kapetanu Reala zbog prigovora, a on mu je, dok ga je kamera uhvatila u izravnom prijenosu, vulgarno odbrusio u prolazu: "Je*em te u usta da te je*em!". S obzirom na to da ga ovaj nije razumio, izvukao se samo sa žutim.

Modrićevu psovku možete pogledati OVDJE.

Trener Carlo Ancelotti nakon utakmice komentirao je kriterij suca koji je za deset prekršaja realovaca podijelio čak četiri žuta kartona, a nijedan gostima za njihovih 10 faulova.

Champions League - Real Madrid v VfB Stuttgart

- Moramo se pozabaviti pitanjem žutih kartona i prosvjedovanja kod suca, riješit ćemo to u svlačionici. Moramo prestati raditi te stvari, bilo pošteno ili ne. On je pokazao žuti i kapetanu Modriću koji smije s njim razgovarati. Zašto? Odgovor zna samo jedan čovjek, sudac - kazao je Talijan, očito nesvjestan čime je Luka naknadno počastio Muñiza Ruiza.

POGLEDAJTE SAŽETAK:

Golovima Lucasa Vázqueza, Kyliana Mbappea (koji se požalio se na ozljedu mišića) i Rodryga Real je nastavio niz neporaženosti u prvenstvu na 39 utakmica, sa 17 bodova iz sedam utakmica puše za vratom vodećoj Barceloni koja ima bod više. A već u nedjelju čeka ga pravi ispit jer ide u goste također neporaženom Atléticu koji je četvrti.