Komentari 4

VIDEO Komičan autogol Vide, a Ljubičić spremio u 'pravu' mrežu

Bivši "vatreni" je s ruba kaznenog prostora glavom želio vratiti loptu svom vrataru Thomasu Strakoshi, no učinio je to vrlo loše prebacivši ga, ali svemu se samo nasmijao

U prvom susretu 2. pretkola Konferencijske lige AEK je u Ateni pobijedio andorski Inter Club d'Escaldes sa 4-3, a bivši hrvatski reprezentativac Domagoj Vida je u 65. minuti zabio autogol. Atenski sastav je nakon 53 minute igre vodio sa 4-0, no domaćin se potom opustio što je iskoristila andorska momčad smanjivši na 4-3.

AEK je poveo već u 6. minuti golom bivšeg igrača zagrebačkog Dinama Roberta Ljubičića, a na 2-0 je u 20. minuti povisio Levi Garcia. Mijat Gaćinović je u 31. minuti pogodio za 3-0, da bi Harold Moukoud u 53. zabio za velikih 4-0.

Europa League - Group B - Ajax Amsterdam v AEK Athens

Gosti su smanjili u 65. minuti Vidinim autogolom. Bivši "vatreni" je s ruba kaznenog prostora glavom želio vratiti loptu svom vrataru Thomasu Strakoshi no učinio je to vrlo loše prebacivši ga. Video možete pogledati OVDJE.

U 75. minuti je Garcija mogao zabiti i svoj drugi gol na utakmici, no nije realizirao kazneni udarac. Tri minute kasnije Inter Escaldes je smanjio na 2-3 preko Sasche Andreua, a konačnih 3-4 je postavio Viti Martinez sedam minuta prije kraja. Uzvrat je 1. kolovoza u Andorra la Velli.