Komentari 6

VIDEO Brekalo zabio prvi gol u sezoni u pobjedi nad Napolijem

Brekalo se našao u nemogućoj situaciji u mrtvom kutu, ali je fantastično reagirao i zabio za 1-0 kroz noge golmanu Napolija. Posljednji gol zabio je u svibnju prošle godine

U 8. kolu Serie A Fiorentina je došla do iznenađujuće pobjede nad Napolijem u gostima. Fiorentina je slavila 3-¸1, a do vodstva je došla nakon sjajnog gola Josipa Brekala. Bio je to njegov prvi gol u sezoni.

Nakon jednog ubačaja lopta se odbila u noge Josipu Brekalu koji se našao u mrtvom kutu. Brekalo je sjajno gurno kroz noge Mereta za vodstvo svoje momčadi.

Brekalo: Bilo mi je jako teško, gledam SP i plačem od sreće, a tužan sam jer nisam išao tamo

Osimneh je krajem pvog poluvremena izjednačio, a Fiorentina je do pobjede došla u drugom poluvremenu golovima Bonaventure i Nicolasa Gonzaleza.