Komentari 672

Dinamo - Monaco 2-2: Greške koštale 'modre' velike pobjede, Francuzi iščupali bod u Zagrebu

14

DINAMO - MONACO 2-2: Sučić (45+3') je u stilu velikog golgetera doveo 'modre' u vodstvo, Baturina (66') je zabio još jedan sjajan gol, ali je sjajan posao 'modrih' pao u vodu u zadnjih 15 minuta utakmice

Dinamo je u drugom kolu Lige prvaka osvojio bod protiv Monaca nakon što je utakmica na Maksimiru završila 2-2. Dinamo je poveo atraktivnim pogotkom Petra Sučića (45+3) na asistenciju Martina Baturine, koji je u 66. minuti fantastičnim solo-prodorom povećao na 2-0.

Monaco je smanjio preko Ganca Mohammeda Salisua nakon velike pogreške golmana Ivana Nevistića, a u 90.minuti Švicarac Denis Zakaria je izjednačio iz kaznenog udarca.

Nakon 2-9 poraza od Bayerna, Dinamo je odigrao odličnu i vrlo hrabru utakmicu, dominirao i vodio s 2-0, a onda s dvije pogreške u završnici dopustio Francuzima da izbjegnu poraz.

Utakmica je odigrana pred 13.000 gledatelja i po nemogućim uvjetima i kišom natopljenim terenom koji je uvelike otežavao igru.

U sljedećem kolu 23. listopada Dinamo gostuje kod Salzburga.

Sortiranje događaja
90+6'

Kraj utakmice na Maksimiru i bod gorkog okusa za Dinamo!

90+2'

Gotov je debi u Ligi prvaka za Nenada Bjelicu. Dobio je drugi žuti karton i seli na tribine do kraja utakmice.

90'

Igra se pet minuta sudačke nadoknade.

89'

GOOL! Zakaria je izjednačio na 2-2. Snažno je pucao u gornji lijevi kut, dok se Nevistić bacio u desnu stranu...