Komentari 21

Trener Monaca tvrdi: 'Zvezda je kvalitetnija ekipa od Dinama'

Zvezda je odigrala jako dobru utakmicu protiv Benfice i prvo poluvrijeme protiv Intera. Dobra su ekipa, dolaze po pobjedu i nastavak lova u sljedeću fazu, rekao je trener Monaca o idućem protivniku

Tri tjedna nakon remija na Maksimiru (2-2) protiv Monaca, 'modrima' slijedi novi izazov u Ligi prvaka. Gostuju kod RB Salzburga, a bivši im suparnik iz Kneževine kod kuće igra protiv Crvene zvezde. A u fokus javnosti upao je trener Monaca Adolf Hütter jer je komentirao bivšeg i budućeg protivnika.

Sudac koji je na Euru razljutio Dalića i 'vatrene' sudi Dinamu!

- Teško je usporediti Zvezdu s Dinamom. Mislim da su kvalitetniji, imaju zanimljive igrače poput Silasa koji je igrao u Stuttgartu ili mladog Maksimovića koji je produkt njihove škole - rekao je Hütter u najavi utakmice.

Cimeri spremni za veliku scenu: Prvo su održali lekciju Monacu, Bati i Pero sad školovali Poljake 01:07

Monaco nakon dva kola ima četiri boda, veliku pobjedu protiv Barcelone (2-1) i remi s Dinamom (2-2).

- Zvezda je odigrala jako dobru utakmicu protiv Benfice i prvo poluvrijeme protiv Intera. Dobra su ekipa, dolaze po pobjedu i nastavak lova u sljedeću fazu. To je Liga prvaka, moramo igrati na najvišem nivou - rekao je.

Champions League - GNK Dinamo Zagreb v AS Monaco

Utakmica 3. kola Lige prvaka između Monaca i Crvene zvezde na rasporedu je u utorak, 22. listopada, s početkom u 18 sati i 45 minuta na Stadionu Luja II u Monacu.