Komentari 64

Super Mario slomio Celticse: Hezonjina utakmica karijere...

3

Hezonja je dobio rekordne 34 minute na parketu, a vratio je trenenu sa 17 koševa, tri skoka i tri asistencije. Zabijao je kad je bilo najvažnije za slavlje Orlando Magica

Mario Hezonja odigrao je utakmicu karijere u NBA ligi. Super Mario zabio je 17 koševa uz tri skoka i tri asistencije u pobjedi Orlando Magica protiv Boston Celticsa 119-114.

Mario je dobio i rekordnu minutažu otkako je iz Barcelone prešao u najjaču ligu svijeta. Hrvatski košarkaš na parketu je proveo 34 minute. Imao je vrlo dobar šut (7-13), a pogodio je tri trice i šest pokušaja.

Orlando je bio na rubu još jednog poraza, ali čudesna 18-2 serija u posljednjoj četvrtini vratila je Magic u život. Fournier je bio najbolji kod Magica s 24 koša, Gordon je zabio 19, a odmah iza njih je Mario Hezonja koji je zabijao kad je bilo najpotrebnije.