Moja bivša čitala je preko 100 knjiga godišnje i od toga nikada nikave koristi nije bilo, ni za nju, a još manje za druge. Američko istraživanje o duljini života čitača je vjerojatno točno jer dok netko laganini čita i pritom se odmara bez sekiracije, nečitači za to vrijeme rintaju pa je normalno da kraće žive.
naomi-1
26.1.2022.
Odustani
Ne znaš ti kakve su koristi imali xrugi ako je čitala ljubavne romane
Me
Meryann
26.1.2022.
Odustani
Hahahahahahhahahahahaah! Tako je i moja sestra, vječito sjedila kraj peći s knjigicom, a mene je mater tjerala čistit, kuhat, radit, sušit robu … nikad neću zab
oravit krvave članke na rukama od mokre robe i -10 na buri dok je gospođa u toplom učila.
Kasnije se u životu pokazalo da je bolje imat radne navike nego glavu “punu pameti”.
Daleko od svega da ne čitam i ja, samo kad mi to okolnosti dozvole pored posla, djece, kuće, vrta….
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
26.1.2022.
Odustani
Nije važno koliko se čita nego što se čita. Ovi Amerikanci koji su radili istraživanje mogli bi istražiti i u kojem gradu u SAD-u se nalazi knjižnica na kojoj s
toji natpis (parafraziram) - ovu knjižnicu su izgradili američki poduzetnici kako bi poticali KORISNO znanje. Ovi naši "čitači" uglavnom čitaju beletristiku i gluparije koje nikome ne služe osim njma samima kako bi utukli slobodno vrijeme i napravili nešto "za svoju dušu". Ljudi na koje se istraživanje odnosi vjerojatno su čitali neke druge knjige jer za uspjet u karijeri i biznisu nemaš vremena za razonodu.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .