Zubac nadvladao Šarića u ludoj utakmici! Dončić nastavio po starom nakon rođenja kćeri

Paul George je pogodio ključnu tricu 9.9 sekundi do kraja kojom su domaći Los Angeles Clippersi nadvladali zaostatak od 22 poena i u subotu nadmašili Golden State Warriorse s 113-112.George je završio s rekordnih 25 poena za Clipperse,a Stephen Curry predvodio je Golden State s 22 poena i 11 asistencija.

Bio je to i derbi hrvatskih igrača - Ivica Zubac je kod domaćina dao 12 poena i 7 skokova za 23 minute igre, a Dario Šarić je kod gostiju imao 6 koševa, 2 skoka i 3 asista za 20 minuta igre.

Šariću pobjeda u međusobnom susretu protiv Zupca i Clippersa

Oklahoma City Thunder je s 126-120 nadvisio Dallas Maverickse, a Jalen Williams je s 23 poena predvodio čak osam strijelaca u dvoznamenkastom broju. Utakmica će se pamtiti i po tome što je Dallas u trećoj četvrtini napravio nevjerojatnu seriju 30-0, ali je ipak izgubio.

Zvijezda Dallasa Luka Dončić vratio se nakon što je propustio jednu utakmicu zbog rođenja kćeri i upisao treći triple-double sezone s 36 poena, 15 skokova i 18 asistencija.

Nitko nije znao da je Anamaria trudna: Luka Dončić postao otac

Mikal Bridges postigao je 26 od svoja 42 poena u prvoj četvrtini, a Brooklyn je prekinuo Orlandov niz od devet pobjeda u New Yorku.

Magic je propustio priliku za svoj prvi niz od 10 pobjeda u povijesti franšize djelomično zato što su imali problema sa zaustavljanjem Bridgesa, posebno u prvih 12 minuta.Franz Wagner i Cole Anthony zabili su po 20 koševa za Orlando, koji nije izgubio od 14. studenoga, kada je također pao od Brooklyna.

Milwaukee Bucksi su s 132-121 porazili Atlanta Hawkse, a Giannis Antetokounmpo ostvario je svoj prvi triple-double sezone s 32 poena, 11 skokova i 10 asistencija.