Komentari 5

Villarreal - Real Madrid 4-4: Spektakl u Primeri, Norvežanin zabio četiri gola Modriću i ekipi!

5

Real Madrid vodio je 4-1 na poluvremenu, a onda je tri gola u osam minuta zabio Norvežanin Alexander Sørloth, odnosno sva četiri Villarreala. Modrić je igrao do 82. minute, a na teren se vratio Ante Budimir

Čak osam palo je u susretu Villarreala i madridskog Reala u 37. kolu Primere, ali pobjednika nije bilo nakon konačnih 4-4.

Činilo se kako prvak Real lakoćom ide prema novoj pobjedi jer je vodio čak 4-1 na poluvremenu. Dva gola za Madriđane je postigao Guler, u 14. minuti i sudačkoj nadoknadi prvog dijela te Joselu u 30. i Lucas Vazquez u 40. minuti.

LaLiga - Villarreal v Real Madrid

Za domaćina je jedini strijelac bio Sorloth u 39. minuti, a upravo je kršni Norvežanin u uvodnih jedanaest minuta drugog poluvremena doslovno torpedirao uglednog suparnika. Od 48. do 56. minute, Sorloth je još tri puta pogađao Realovu mrežu i doveo svoju momčad do konačnih 4-4. Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić je bio u udarnoj momčadi Reala te je igrao sve do 82. minute.

Barcelona je pobjedom 3-0 na domaćem terenu protiv Rayo Vallecana osigurala drugo mjesto na kraju sezone. Prvi pogodak na ogledu je dao Lewandowski već u trećoj minuti, a utakmica je riješena kada je Pedri dao dva brza gola, u 72. i 75. minuti.

Trećeplasirana Girona je bila uvjerljiva kod Valencije gdje je pobijedila 3-1. Strijelci su bili Savinho i Dovbik uz autogol Gasiorowskog, dok je četvrti Atletico na domaćem terenu poražen od Osasune čak 1-4. Dva gola za sastav iz Pamplone je dao Raul Garcia, dok su po jedan dodali Oroz i Torro. Za Osasunu je zaigrao i hrvatski reprezentativac Ante Budimir, u igru je ušao u 84. minuti.

Ancelotti: Modrićev ugovor je u drugom planu. Brzo ćemo znati
Evo koja će biti Modrićeva uloga sljedeće sezone i kako će Real izgledati: Mbappé će čekati broj

U direktnoj borbi za šesto mjesto Real Sociedad  je u gostima svladao Betis 2-0. U prvom poluvremenu su domaću mrežu pogađali Brais Mendez i Mikel Merino.

Nakon ovog kola su poznati i svi putnici u Segundu, odnosno, drugu ligu. Almeriji i Granadi se pridružio Cadiz koji je odigrao nedovoljnih 0-0 na domaćem terenu protiv Las Palmasa. Bod spasa uhvatila je Mallorca koje je odahnula nakon domaćih 2-2 protiv Almerije. Veliki gol za bod Mallorce postigao je Darder u 83. minuti.

La Liga, 37. kolo:

Athletic - Sevilla 2-0 (Raul Garcia 17, Muniain 19)

Atletico - Osasuna 1-4 (Morata 55 / Raul Garcia 26, 64, Oroz 52, Torro 88)

Barcelona - Rayo Vallecano 3-0 (Lewandowski 3, Pedri 72, 75)

Betis - Real Sociedad 0-2 (Brais Mendez 5, Merino 42)

Cadiz - Las Palmas 0-0

Mallorca - Almeria 2-2 (Larin 29, Darder 83 / Arribas 41, Langa 66)

Granada - Celta 1-2 (Mendez 86 / Strand Larsen 61, Bamba 63)

Valencia - Girona 1-3 (Pepelu 84-11m / Savinho 32, Dovbik 58, Gasiorowski 67-ag)

Villarreal - Real Madrid 4-4 (Sorloth 39, 48, 52, 56 / Guler 14, 45+2, Joselu 30, Vazquez 40)