Komentari 5

VIDEO United razbijen na Old Traffordu: Tottenham utrpao tri!

3

Jedan od ključnih trenutaka susreta dogodio se u 42. minuti kada je Unitedov veznjak Bruno Fernandes "pocrvenio" zbog oštrog prekršaja nad Jamesom Maddisonom

U derbiju 6. kola engleske Premier lige Tottenham je na gostovanju pobijedio Manchester United 3-0. Gosti su poveli već u trećoj minuti golom Brennana Johnsona. Isti je igrač u 20. minuti mogao još jednom svladati Andrea Onanu, no njegov udarac je završio u okviru gola.

POGLEDAJTE VIDEO

Prosvjed navijača Manchester Uniteda 00:56

Vratnicu je pogodio i napadač Uniteda Alejandro Garnacho. Samo dvije minute kasnije Timo Werner je imao "zicer" za 2-0, ali je Onana odlično obranio. Jedan od ključnih trenutaka susreta dogodio se u 42. minuti kada je Unitedov veznjak Bruno Fernandes "pocrvenio" zbog oštrog prekršaja nad Jamesom Maddisonom.

Golove pogledajte OVDJE

Premier League - Manchester United v Tottenham Hotspur

Spursi su prednost "podebljali" već u 47. minuti nakon sjajne kontre. Johnson je projurio po desnoj strani uposlivši pred vratima Dejana Kuluševskog koji se sjajno snašao pogodivši za 2-0.

Točku na "I" gosti su stavili u 77. minuti kada je Dominic Solanke zabio za 3-0 nakon ubačaja iz kornera. Tottenham je ovom pobjedom napredovao na osmo mjesto sa 10 bodova, dok su "crveni vragovi" na 12. poziciji sa sedam bodova.