VIDEO Teška ozljeda hrvatske košarkašice: Čuli su se krikovi, nepomično je ležala. 'Ne dirajte'

2

Pobjedom protiv Bešiktaša košarkašice Fenerbahčea (79-63) osvojile su turski Superkup, ali je rezultat nažalost ostao u drugom planu. Hrvatska košarkašica Nika Mühl (23) je sudjelovala u osvajanju trofeja, ali morala je ranije napustiti teren zbog teške ozljede.

Kroz prve tri četvrtine skupila je 11 poena, devet asistencija i tri skoka, ali krajem treće četvrtine je krivo doskočila i ozlijedila koljeno. Bilo je jasno da se radi o težoj ozljedi nakon što je Nika krenula zapomagati s parketa.

- Ne dirajte mi koljeno - rekla je šokirana Nika liječnicima koji su koj ukazivali pomoć. U suzama su je odnijeli s parketa.