Komentari 4

VIDEO Ronaldo u velikom stilu zaključio sezonu i srušio rekord

Cristiano Ronaldo završio je sezonu u Al Nassru i postao rekorder lige s najviše golova u jednoj sezoni saudijske lige. U pobjedi svog kluba Ronaldo je zabio dva gola, a Brozović je bio asistent

Portugalski nogometni majstor Cristiano Ronaldo (38) zaključio je svoju prvu punu sezonu Saudijske profesionalne lige u velikom stilu nakon što je oborio rekord za najviše golova postignutih u sezoni.

POGLEDAJTE VIDEO:

Cristiano Ronaldo vježba 00:32

U susretu posljednjeg, 34. kola Al Nassr je pobijedio Al Ittihad sa 4-2, a Ronaldo je postigao dva gola čime je stigao do rekordne brojke od 35 golova u sezoni. Dosadašnji rekord držao je bivši napadač Al Nassra Marokanac Abderrazak Hamdallah, koji je postigao 34 gola u sezoni 2018-19.

VIDEO Ronaldo i Joshua zajedno gledali meč stoljeća Fury - Usik

Portugalac je u 45. minuti pogodio za 1-0, a 69. minuti je na asistenciju hrvatskog reprezentativca Marcela Brozovića povećao prednost domaćina. Strijelci su bili i Gharreb (79), te Al Nemer (90+5), dok su kod Al Ittihada strijelci bili Al Shamrani (89) i Fabinho (90+2).

Naslov saudijskog prvaka osvojio je Al Hilal s 96 bodova, dok je Al Nassr drugi s 82 boda.