VIDEO Poslušajte kako je srpski komentator urlao od veselja kada su Talijani zabili gol... | 24sata

Komentari 31

Brani Donnarumma, brani Gianluigi Donnarumma, najbolji golman na svijetu. Po izrazu lica Luke Modrića vidjelo se da ne vjeruje sam sebi, rekao je, od oduševljenja, izvan sebe komentator RTS-a

Hrvatska je u dramatičnoj završnici ostala bez pobjede nad Italijom koja joj je osiguravala prolazak u drugi krug Europskog prvenstva u Njemačkoj. Gol Zaccagnija iz 98. minute dugo će na još boljeti i dok je naš komentator Marko Šapit u nevjerici jedva prozborio, zanimljivo je bilo vidjeti srpskog komentatora RTS-a kako je doživio utakmicu u Leipzigu.

POGLEDAJTE VIDEO:

reakcije navijača na dramatičnu završnicu u Leipzigu 00:56

Penal Luke Modrića iz 55. minute poprilično burno je prokomentirao. Poslije obrane Gianluigija Donnarumme srpski komentator nije mogao sakriti oduševljenje.

- Brani Donnarumma, brani Gianluigi Donnarumma, najbolji golman na svijetu. Po izrazu lica Luke Modrića vidjelo se da ne vjeruje sam sebi - rekao je srpski komentator.

Euro 2024: Croatia - Italy

No hrvatski kapetan samo nekoliko desetaka sekundi kasnije iskupio se za promašaj i postigao gol za 1-0. Tada uzbuđenja nije bilo niti približno toliko.

- Modrić je tamo, vodi 1-0 Hrvatska - kazao je srpski komentator.

No prava je drama uslijedila u 98. minuti dvoboja kad je Mattia Zaccagni zabio pogodak za 1:1, nakon čega je srpski komentator počeo urlati. Ponovo je ime talijanskog strijelca nekoliko puta:

- Kakav pogodak Italije u posljednjim sekundama. Hrvati pred eliminacijom, Italija pred drugim mjestom.

Kako je komentator vidio Modrićev pogodak, možete vidjeti OVDJE.

Kako je srpski komentator vidio pogodak Talijana, možete vidjeti OVDJE.