Komentari 2

VIDEO Pogledajte tricu Darija Šarića koja je oduševila Curryja

NBA je na društvenim mrežama pokazao kako je na taj koš reagirao Steph Curry koji je ozlijeđen pa je u civilu bio na klupi i proslavio potez suigrača

Golden State Warriorsi gostovali su kod Oklahoma City Thundera, a Dario Šarić je u 24 minute na terenu ubacio 12 poena uz tri skoka i četiri asistencije. Posebno se istaknuo na kraju prvog poluvremena kad je na asistenciju Paula ubacio tricu iz kuta te smanjio zaostatak na jednoznamenkastu razliku.

NBA je na društvenim mrežama pokazao kako je na taj koš reagirao Steph Curry koji je ozlijeđen pa je u civilu bio na klupi i proslavio potez suigrača. No, Warriorsi do kraja utakmice nisu uspjeli stići domaćine te su izgubili 104-101.

POGLEDAJTE VIDEO:

U drugoj utakmici je Miami Heat s 122-115 pobijedio Brooklyn Netse, a predvodio ih je Jimmy Butler s 36 ubačenih koševa uz pet skokova i tri asistencije.