VIDEO Pašalić pucao penal u 96. minuti. Bio je tragičar Atalante

Borna Sosa je debitirao za Torino, Marin Šverko igrao je za Veneziju dok je Josip Brekalo cijeli susret odsjedio na klupi. Nikola Vlašić je i dalje ozlijeđen

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić nije uspio iskoristiti kazneni udarac za Atalantu u šestoj minuti sudačke nadoknade na gostovanju protiv Torina pa je domaći sastav uspio sačuvati pobjedu od 2-1 (1-1).

Retegui je u 26. minuti doveo Atalantu u prednost, samo pet minuta potom Ilić je poravnao, da bi Che Adams u 50. minuti doveo domaće u prednost. Duboko u sudačkoj nadoknadi gosti su dobili priliku osvojiti bod iz kaznenog udarca, ali vratar Torina Milinković-Savić obranio je udarac Pašalića.

Pašalić je odigrao čitav susret za Atalantu koja je ostala na tri boda, dok je Borna Sosa igrao za Torino, koji sada ima četiri boda, od 78. minute. Hrvatskom reprezentativnom beku to je ujedno bio i debitantski nastup otkako je stigao iz Ajaxa na posudbu. Nikola Vlašić zbog ozljede mišića nije konkurirao za nastup.

Istovremeno su Fiorentina i Venezia odigrale 0-0. Marin Šverko odigrao je čitav susret za Veneziju kojoj je ovo prvi bod u novoj sezoni, dok je Josip Brekalo ostao na klupi Fiorentine koja ima dva boda iz dva kola. Marin Pongračić zbog crvenog kartona u prošlom kolu nije imao pravo nastupa za Fiorentinu.