Komentari 16

VIDEO Obrana sezone? Evo kako je Nevistić zaustavio Monaco

Golman Dinama nevjerojatno je obranio udarac Japancu Minaminu u 13. minuti i održao "modre" na životu na Maksimiru

Ivan Nevistić bio je najbolji golman prvog kola Lige prvaka s nevjerojatnih deset obrana protiv Bayerna, ali što mu je to vrijedilo kad je njegov Dinamo primio čak devet na Allianz Areni. Pa ipak, s dobrim izdanjima nastavio je i u drugom kolu protiv Monaca na Maksimiru.

U ranoj fazi utakmice, u 13. minuti, Takumi Minamino izbio je sam pred njega nakon što se lopta nespretno odbila od Maximea Bernauera. Mnogi su na tribinama i pred TV ekranima tu vidjeli gol, ali ne i Nevistić. Izveo je bravuru i lijevom nogom spriječio vodstvo gostiju, a sebi nove pohvale.

Video te situacije pogledajte OVDJE.

Ta je obrana otvorila vrata Dinamu da dođe do vodstva krajem prvog dijela golom Petra Sučića koje je u 66. minuti udvostručio Martin Baturina također krasnim golom, a onda je Nevistić ipak kiksao, u 74. minuti neoprezno je izašao na peterac poslije kornera Akliouchea, što je iskoristio Mohammed Salisu i lako pogodio za 2-1.