Komentari 2

VIDEO Nesretni Osječanin zabio dva autogola pa se ozlijedio

Luka Jelenić skrenuo je loptu u vlastitu mrežu u 12. minuti kada je Lawal ispratio ubačaj Heistera, a stoper 'bijelo-plavih' bio je pehist i u 22. minuti kada je Lisica pucao prema Malenici

Osijek je uoči devetog kola HNL-a zaredao tri pobjede i konačno se "trgnuo" s dna ljestvice, ali Istra 1961 nije ih dočekala širokih ruku na Aldo Drosini. Puljani su rano poveli s dva gola prednosti nakon dva autogola Luke Jelenića.

U 12. minuti napadač domaćina Salim Fago Lawal ispratio je ubačaj Marcela Heistera, a njegov je udarac Jelenić skrenuo u mrežu, baš kao i u 22. minuti kada je Mateo Lisica pucao prema Marku Malenici.

Istra - Osijek 2-1: Puležani slave i preskaču 'bijelo-plave' na prvenstvenoj ljestvici HNL-a!

Pula: 9. kolo SuperSport HNL, Istra 1961 - Osijek

A nakon dva autogola, Luku Jelenića zadesio je novi peh. Zbog ozljede je morao izaći iz igre, a ušao je Nail Omerović.

Zanimljivo, u prvom poluvremenu, statistički, nije bilo udarca u okvir gola, iako je Istra vodila 2-0.