Komentari 10

VIDEO Monza zaustavila Inter, Perišić može biti zadovoljan viđenim. Napoli razbio Cagliari

Momčad Antonia Contea preuzela je vrh ljestvice Serie A. Na gostovanju na Sardiniji briljirao je Romelu Lukaku, koji je zabio gol i dva puta asistirao. Ivan Perišić je, prema pisanju Talijana, gledao susret u Monzi

U susretu 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva Serie A Monza i Inter su odigrali 1-1.

Bio je to susret u kojem je talijanski prvak dominirao, međutim Inter na koncu može biti i sretan bodom jer je Monza povela u 81. minuti golom Danyja Mote. Domaćin je odolijevao napadima, na trenutke djelovao i bolje od gostiju iz Milana pa je Ivan Perišić, koji je prema pisanju talijanskih medija na stadionu gledao svoj potencijalno budući klub, mogao biti zadovoljan viđenim.

Talijani: Perišić viđen u Milanu, s tribina prati svoj novi klub

Armando Izzo je ubacio u kazneni prostor, Mota je nadskočio Benjamina Pavarda i glavom zabio za vodstvo domaćina.

Inter je uspio izjednačiti u 88. minuti golom Denzela Dumfriesa na asistenciju Carlosa Augusta. Mirko Marić nije nastupio za domaći sastav.

"Nerazzurri" su ovim rezultatom napredovali na drugu poziciju s osam bodova, bodom manje od vodećeg Napolija koji je "projurio" Cagliarijem slavivši 4-0.

Napoli je poveo u 18. minuti golom Giovannija di Lorenza na asistenciju Romelua Lukakua.

U 66. minuti je Kviča Kvartaškelija povisio na 2-0 uz novu asistenciju belgijskog napadača, a odličnu predstavu Lukaku je zaokružio golom u 70. minuti. Konačnih 4-0 postavio je Alessandro Buongiorno u sudačkoj nadoknadi.