Komentari 10

VIDEO Modrića razljutio prekid utakmice, Real izgubio od Barce

VIDEO Modrića razljutio prekid utakmice,  Real izgubio od Barce

Ono što je obilježilo utakmicu jest prekid od jednog sata nakon što je glavni sudac utakmice već u 11. minuti poslao igrače obje momčadi put svlačionice. Pokazao je da je velika opasnost od udara groma

Mnogi od ponajboljih svjetskih klubova imaju američke turneje prije sezone, a tako i Real Madrid te Barcelona. Gledatelji u SAD-u pratili su 'El Clasico' u kojem je katalonska momčad slavila 2-1 (1-0), a Luka Modrić (38) je na terenu proveo 90 minuta.

Luka Modrić pozdravio novu mladu zvijezdu Real Madrida: Došao si nas sve ovdje umiroviti

A ono što je obilježilo utakmicu jest prekid od jednog sata nakon što je glavni sudac utakmice već u 11. minuti poslao igrače obje momčadi put svlačionice. Naime, sudac je pokazivao kako su mu javili da je velika opasnost od udara groma, a igračima to baš i 'nije sjelo'.

Modrić mu je pokazivao da se ništa neće dogoditi, kao i ostali igrači na terenu, ali sudac ih je odlučio poslati 'na sigurno'. Kad se utakmica nastavila, prva je zabila Barcelona u 42. minuti preko Pau Victora. U drugom je poluvremenu isti igrač povećao rezultat u 54. minuti, a Nico Paz je kasnije smanjio razultat.