Komentari 13

VIDEO Messi se vratio nakon grozne ozljede i nastavio gdje je stao. Zabio dva gola u pobjedi

3

Lionel Messi (37) impresionirao je po povratku nakon ozljede, postigavši ​​dva gola u razmaku od samo četiri minute u pobjedi Inter Miamija kod kuće protiv Philadelphia Uniona s 3-1.

POGLEDAJTE VIDEO:

messi na klupi 02:42

Osmerostruki osvajač Zlatne lopte nije  igrao otkako je ozlijedio desni gležanj tijekom finala Copa Americe 14. srpnja, pomažući Argentini da pobijedi Kolumbiju.Od tada je propustio osam MLS utakmica za klub iz Miamija i ovomjesečne kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo za Argentinu.

Guardiolu pitali je li Haaland najkompletniji napadač ikad: Evo što je Katalonac odgovorio

Messi nije igrao za Inter od 1. lipnja, a nakon što je Philadelphia je povela u drugoj minuti, Argentinac je izjednačio na svom stadionu Chase u Fort Lauderdaleu u 26. minuti, a u 30. minuti je doveo Inter u vodstvo nakon dodavanja Jordija Albe.

MLS: Philadelphia Union at Inter Miami CF

Pobjeda je povećala vodstvo Inter Miamija na vrhu MLS poretka na 62 boda, 10 ispred najbližeg suparnika iz Istočne konferencije Cincinnatija, sa šest utakmica do kraja regularne sezone.Momčad s Floride već je osigurala mjesto u doigravanju MLS kupa.

Argentinski izbornik o kaosu: 'Najveći cirkus koji sam vidio!', Messi napisao samo jednu riječ

- Istina je da sam malo umoran. Ni vrućina i vlaga u Miamiju ne pomažu puno, ali stvarno sam se želio vratiti jer sam dugo bio odsutan s terena. Pomalo sam trenirao s momčadi, osjećao sam se dobro i zato smo odlučili za početak, i jako sam sretan - rekla je argentinska superzvijezda.

Messi je zabio 14 golova u samo 13 utakmica u kojima je igrao, što ga je vratilo u borbu za naslov najboljeg strijelca MLS lige. Ujedno ima i 15 asistencija.

Njegov suigrač Luis Suarez ima 17 golova, dok je Christian Benteke iz DC Uniteda na vrhu liste najboljih strijelaca lige sa 19 golova.