Komentari 4

VIDEO Ljutiti Neymar odgurnuo pa loptom napucao protivnika

3

Brazilac je debitirao za Al Hilal prošlog tjedna u saudijskom prvenstvu, a u prvoj je utakmici imao dvije asistencija u 26 minuta. Ipak, debi u azijskoj Ligi prvaka obilježio je njegov incident s protivnikom

Brazilska zvijezda Neymar (31) debitirala je u Azijskoj Ligi prvaka. Njegov Al Hilal iz Saudijske Arabije odmjerio je snage protiv Navbahora iz Uzbekistana.

Asian Champions League - Group D - Al Hilal v Navbahor Namangan

Utakmica se igrala u Rijadu na stadionu Al Hilala, a završila je 1-1. Al Hilal je bio puno opasniji tijekom utakmice, posjed lopte bio je čak 77-23 u korist domaćina, a saudijski klub imao je 20 udaraca prrotiv Navbahora, dok su gosti imali samo pet pokušaja.

VIDEO Cristiano iz slobodnjaka pogodio kamermana u glavu pa majstorski zabio novi gol

Ipak, Navbahor je poveo u 52. minuti golom Tome Tabatadzea, a Al Hilal je izjednačio tek nakon drame i deset minuta sudačke nadoknade. Gol za Al Hilal zabio je Ali-Al Boleahi.

Neymar: Ne znam arapski, ali u šest godina nisam naučio ni francuski. Briga me što govore
Neymar: Ne znam arapski, ali u šest godina nisam naučio ni francuski.  Briga me što govore
Čeferin se malo zabunio: 'Samo europski klubovi mogu igrati Uefina natjecanja!' A Izraelci?

Utakmicu je obilježila situacija iz 60. minute. Neymar je dobio žuti karton nakon što je odgurnuo protivnika, a zatim ga i pogodio loptom. Incident možete vidjeti OVDJE.

Inače, Al Hilal vodi saudijskim prvenstvom sa 16 bodova u šest kola, a Neymar, Aleksandar Mitrović i društvo jedini su neporaženi u saudijskoj superligi, Brazilcu je ovo bila tek druga utakmica za Al-Hilal. Debitirao je u prvenstvu s dvije asistencije u 26 minuta na terenu.