Komentari 12

VIDEO Leverkusen gazi sve pred sobom! Stanišić asistirao za gol, remi Atalante i Marseillea

5

Hrvatski reprezentativac igrao je cijelu utakmicu za Leverkusen, a momčad Xabija Alonsa tako je u 47. utakmici ove sezone došla do 39. pobjede uz osam remija. Mario Pašalić ušao je u 17. minuti za Atalantu

Bayer Leverkusen ne zna za poraz u ovoj sezoni i nakon prve utakmice polufinala Europske lige. Novopečeni prvak Njemačke pobijedio je Romu u gostima 2-0 zahvaljujući golovima Florianta Wirtza i Roberta Andricha u 28. i 73. minuti.

Europa League - Semi Final - First Leg - AS Roma v Bayer Leverkusen

Hrvatski reprezentativac igrao je cijelu utakmicu za Leverkusen, a momčad Xabija Alonsa tako je u 47. utakmici ove sezone došla do 39. pobjede uz osam remija. Wirtz je doveo Nijemce u prednost nakon što je desni bek Rome, Rick Karsdorp, napravio veliku pogrešku tijekom dodavanja.

Nije dovoljno snažno udario loptu i tako je poklonio posjed Leverkusenu, a Wirtz je mirno poentirao pored bespomoćnog Milea Svilera. Andrich je u drugom poluvremenu postavio konačnih 2-0 nakon što je sjajno pucao. Asistent za Andrichov gol bio je Stanišić, koji iz prvog dodira snalažljivo preusmjerio dodavanje Frimponga prema Nijemcu koji je silovito pucao i zabio gol.

Gol Wirtza pogledajte OVDJE, a gol Andricha OVDJE.

Remi u Francuskoj

U drugoj utakmici polufinala Europske lige, Marseille i Atalanta odigrali su bez pobjednika 1-1. Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić ušao je u igru već u 17. minuti kada je morao zamijeniti ozlijeđenog Seada Kolašinca.

U 11. minuti, prije nego što je "vatreni" ušao u igru, Gianluca Scammaca zabio je za vodstvo talijanske momčadi. Chancel Mbemba izjednačio je u 20. minuti.