VIDEO Lautaro odveo Argentinu u četvrtfinale Cope golom u 88.

Argentina je u East Rutherfordu pobijedila Čile 1-0 u drugom kolu Copa Américe koja se igra na tlu Sjedinjenih Država

Aktualni svjetski nogometni prvak i branitelj naslova pobjednika Copa Americe Argentina osigurala je plasman u četvrtfinale ovogodišnjeg natjecanja već nakon dva odigrana susreta u skupini A nakon što je u dvoboju 2. kola u East Rutherfordu s minimalnih 1-0 (0-0) svladala Čile.

Jedini gol na utakmici postigao je Lautaro Martinez u 88. minuti. Blizu prolasku u četvrtfinale je i debitant na ovom natjecanju Kanada koja je u Kansas Cityju svladala Peru sa 1-0 (0-0) pogotkom Jonathana Davida u 74. minuti.

Nakon dva kola Argentina je vodeća sa šest bodova, druga je Kanada s tri, dok su Čile i Peru na dnu sa po jednim bodom.
U 3. kolu će za četiri dana igrati Argentina - Peru i Kanada - Čile.