VIDEO 'Konačnooo!' Komentator HTV-a urlao i držao se za glavu kad je Hrvatska zabila na Euru | 24sata

Komentari 47

Marko Šapit bio je oduševljen golom nakon lošeg prvog poluvremena Hrvatske. Urlao je u prijenosu pa se držao za glavu dok je VAR provjeravao je li sve čisto

Hrvatska nogometna reprezentacija remizirala je protiv Albanije (2-2) u drugom kolu Europskog prvenstva u Njemačkoj, a HTV-ov komentator Marko Šapit oduševljeno je ispratio gol Andreja Kramarića za izjednačenje. Hrvatska se dugo mučila probiti organizirane Albance, a u 74. je napadač Hoffenheima zabio za 1-1, uz oduševljenje Marka Šapita.

POGLEDAJTE VIDEO

Hrvatska - Albanija 2-2 00:57

- Kramariiić. Andrej Kramarić, 74. minuta. Konačnooo. Kramarić zabija za oduševljenje na tribinama, čini se da ovdje nema zaleđa - vikao je oduševljeni Šapit u prijenosu utakmice pa se hvatao za glavu dok je režiser pokazivao provjeru gola, no sve je bilo čisto.

Njegovu reakciju pogledajte OVDJE.

Zagreb: Prezentacija dvaju velikih sportskih događaja koje će pratiti HRT

Remijem protiv Albanije "vatreni" su ostali na jednom osvojenom bodu u dvije odigrane utakmice. U zadnjem kolu protiv Italije naša reprezentacija mora pobijediti za prolazak u osminu finala.