VIDEO Kek poludio na Orsata i pomoćnike, napravio ono što ne smije pa su ga poslali na tribine | 24sata

Komentari 48

U televizijskom prijenosu smo ga samo vidjeli na tribinama u jednom trenutku, dok se tek naknadno saznalo zašto je kažnjen slovenski strateg koji kraj utakmice nije dočekao na klupi

Izabranici Matjaža Keka imali su veliku priliku proći u četvrtfinale Europskog prvenstva, ali nakon 120 minuta i raspucavanja jedanaesteraca, dalje su prošli Portugalci (0-0, pen. 3-0). Imali su Slovenci čistu šansu Benjamina Šeška u 115. minuti koju je s tribina pratio slovenski strateg, ali od toga nije bilo ništa. A Kek je na tribinama završio nakon što je dobio direktan crveni karton.

Portugalac kao Livi i Subašić: Obranio tri penala Slovencima!

U televizijskom prijenosu smo ga samo vidjeli na tribinama u jednom trenutku, dok se tek naknadno saznalo zašto je kažnjen. Naime, Portugal je dobio penal u 105. minuti utakmice nakon što su Slovenci srušili Jotu u šesnaestercu, a očito je Kek mislio da tu nije bilo materijala za najstrožu kaznu.

Euro 2024: Portugal - Slovenia

Obranio je to nevjerojatni Jan Oblak, a nakon što su igrači otišli na odmor između produžetaka, imao je što za reći Kek sucu Danieleu Orsatu te je u jednom trenutku i dodirnuo pomoćnika talijanskog suca za rame, a bilo je to previše za Orsata koji mu je pokazao direktan crveni karton. Nakon toga je još nešto rekao pomoćnicima i otišao na tribine. Video možete pogledati OVDJE.