Komentari 15

VIDEO Hajdukov tinejdžer zabio novu golčinu, Rakitićev prvi gol. Pogledajte rapsodiju na Poljudu

HAJDUK - ŠIBENIK 4-0: Hajduk je u devetom kolu HNL-a deklasirao Šibenik 4-0. Bila je to sjajna večer za sve navijače "bilih", Ivan Rakitić doveo je splitski klub u vodstvo već u drugoj minuti, a Bruno Durdov zabio je treći gol u sezoni u 17. minuti. Već je tada pitanje pobjednika praktički bilo riješeno, a do kraja su mrežu zatresli još Anthony Kalik i Marko Livaja.

Hajduk - Šibenik 01:39

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

VIDEO Pogledajte prvijenac Cordobe za Dinamo, ali i što su sve promašili Varaždinci...

VARAŽDIN - DINAMO 0-1: Aktualni prvak Hrvatske nije imao lagan posao na sjeveru Hrvatske u devetom kolu HNL-a. Juan Cordoba zabio je prvijenac za Dinamo u 35. minuti, i to prvim golom glavom u karijeri. Dinamo se pobjedom izjednačio s Rijekom na tablici.

Varaždin - Dinamo 01:36

Konvoj prolazi kroz Hrvatsku: I Slovenci stižu u pomoć Jablanici

JABLANICA - Konvoj od 16 vozila s 46 pripadnika civilne zaštite sa šest pasa krenuo je u pomoć kolegama u BiH. Podsjetimo, na terenu su već spasioci iz Hrvatske, a uskoro će stići u Jablanicu i spasioci iz Srbije, njih 37.

Slovenska civilna zaštita na putu za BiH 03:07