Komentari 2

VIDEO Hajdukov biser zabio golčinu iz kornera! Pogledajte remek djelo u stilu velikog Bake

Hrvatska U-17 reprezentacija remizirala je s Walesom u trećem kolu grupne faze i ispala s Eura. Bruno Durdov zabio je najljepši gol na prvenstvu

Bruno Durdov novi je dijamant kojeg bruse u Hajduku za nogometne visine. Ovaj nadareni 17-godišnjak već neko vrijeme trenira s prvom momčadi i debitirao je za 'bile', a na Cipru je bio veliki adut Hrvatske. Nažalost, naši reprezentativci nisu uspjeli se plasirati u četvrtfinale Eura.

Trebala nam je pobjeda protiv Walesa, čak smo i vodili, no na kraju smo remizirali 1-1 i oprostili se od Cipra. Dominirali smo i prijetili, a onda se u 24. minuti ukazao čudesni Durdov koji je osmislio remek djelo i najljepši potez dosadašnjeg dijela natjecanja!

Karlovac: Kvalifikacije ua EURO 2024 U17, Hrvatska - Kosovo

Hajdukov nogometaš je uzeo loptu i otišao izvesti korner s desne strane. Dok su svi očekivali ubačaj, maestralni Bruno zavrnuo je loptu, prebacio golmana Walesa i pospremio loptu u lijevi kut za vodstvo 1-0! Genijalnost koja je izazvala oduševljenje gledatelja na stadionu u Achi. Bilo je to u stilu Bake Sliškovića, nekadašnjeg Hajdukova genijalca.

Gol pogledajte OVDJE

Nažalost, naše vodstvo nije potrajalo. Osam minuta kasnije Wales je izjednačio golom Allena iz slobodnjaka. I to je bilo to od gola. Do kraja utakmice su se Velšani branili i prepustili nama posjed, no djelovali smo bezidejno i jako loše u napadu. Na kraju smo se treći put remizirali na Euru i oprostili se od njega.