Komentari 12

VIDEO Janković spektakularnim golom s 25 metara srušio Goricu

GORICA - RIJEKA 0-1 Zna se kakav top ima, a kada ovako sjedne... Riječi su suvišne. Opalio je s 25 metara, lopta je dugo putovala i dizala se pa zaista spektakularno od stative u samim rašljama završila u mreži

Gorica je u 6. kolu HNL-a izgubila od Rijeke 0-1 na domaćem terenu u Turopolju, a Riječani su s nova tri boda preuzeli vrh prvenstvene ljestvice ispred Hajduka i Dinama. Prvo poluvrijeme nije pružilo previše uzbuđenja, no u drugom smo svjedočili zaista prekrasnom pogotku.

Dapače, spektakularnom. Bio je djelo Nike Jankovića, koji je i prošle sezone zabio nekoliko krasnih golova. Zna se kakav top ima u nozi, a kada ovako sjedne... Riječi su suvišne.

Statistika Gorica - Rijeka

Bivši dinamovac opalio je s otprilike 25 metara i pogodio gornji desni kut. Štoviše, lopta se od stative odbila u mrežu. Radošević je bio u sjajnom izdanju u prvom poluvremenu, dapače, obranio je Jankoviću dobar udarac krajem prvog poluvremena, ali sada nije mogao ništa.

Ovo će sigurno biti jedan od najboljih golova u ovoj sezoni HNL-a.