Komentari 25

VIDEO Brozović i Ronaldo zabili u golijadi Al Nassra u prvenstvu

Marcelo Brozović zabio je gol u visokoj pobjedi Al Nassra u drugom kolu saudijskog prvenstva protiv Al Fayaha

Al Nassr je u drugom kolu saudijske lige pobijedio Al Fayaha rezultatom 4-1, a na utakmici se istaknuo i Marcelo Brozović, koji je postigao gol. Dobru večer za goste otvorio je Anderson Talisca već u 5. minuti, kada je zabio nakon asistencije Cristiana Ronalda.

POGLEDAJTE VIDEO:

Marcelo Brozović oprostio se od 'vatrenih'! 'Pitat će se tko je lud da se oprosti s baš 99 nastupa?' 00:43

Portugalac je udvostručio vodstvo u desetoj minuti sudačke nadoknade u prvom poluvremenu. Potom je na scenu stupio umirovljeni hrvatski reprezentativac Brozović. Sadio Mané je lijepom dubinskom loptom pronašao Brozovića u kaznenom prostoru, a on se sjurio prema golu i iz teškog kuta silovito pogodio mrežu u 85. minuti.

VIDEO Cristiano je 'ljutinaldo'! Al Nassr izgubio u finalu, on odjurio s terena prije dodjele
Kovačić se na jedinstven način oprostio od Brozovića: 'Tko će sada mahati i prigovarati sucu?'

Fashion Sakala smanjio je vodstvo Al Nassra minutu kasnije, a konačan rezultat postavio je Talisca svojim drugim golom u 95. minuti.

Podsjetimo, Broz se od reprezentacije oprostio sredinom kolovoza s 99 nastupa za "vatrene" i time je Zlatka Dalića ostavio s dilemom tko će naslijediti dugovječnog trkača u sredini terena.